niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5787

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Zbiórka misiów zakończona!

W związku z przypadającym 25 listopada Dniem Pluszowego Misia, społeczność naszej szkoły uczestniczyła w akcji zbierania nowych maskotek dla małych pacjentów szpitalnych oddziałów onkologicznych. W działania zainicjowane przez Fundację Mam Marzenie zaangażowała się klasa III TL, wspierana przez dzieci i nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy, do którego uczęszcza jedna z podopiecznych Fundacji.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i szczególnie w ostatnich dniach zbiórki nabrała tempa. W jej efekcie zebrano 160 pluszowych misiów i innych maskotek, a także zabawki, gry planszowe, puzzle oraz artykuły papiernicze na potrzeby  świetlic w oddziałach szpitalnych.

Ofiarodawcami z naszej szkoły okazała się młodzież z dziesięciu zespołów klasowych oraz indywidualni uczniowie, którzy chcieli mieć swój osobisty wkład w "misiową akcję". Nie zabrakło również życzliwości ze strony dyrektorów i nauczycieli naszej szkoły.

Zebrane zabawki, spakowane i opatrzone logo naszej szkoły, odjechały wczoraj do siedziby Fundacji.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji, serdecznie dziękujemy! Wierzymy, że dzięki zebranym pluszakom, na twarzach chorych dzieci zagości uśmiech.


Opr. Katarzyna Szymańska

 

Magdalena Karwowska
so, 19 listopada 2016 09:51
Data ostatniej edycji: so, 19 listopada 2016 10:09:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0