Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Zbiórka misiów zakończona!

W związku z przypadającym 25 listopada Dniem Pluszowego Misia, społeczność naszej szkoły uczestniczyła w akcji zbierania nowych maskotek dla małych pacjentów szpitalnych oddziałów onkologicznych. W działania zainicjowane przez Fundację Mam Marzenie zaangażowała się klasa III TL, wspierana przez dzieci i nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy, do którego uczęszcza jedna z podopiecznych Fundacji.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i szczególnie w ostatnich dniach zbiórki nabrała tempa. W jej efekcie zebrano 160 pluszowych misiów i innych maskotek, a także zabawki, gry planszowe, puzzle oraz artykuły papiernicze na potrzeby  świetlic w oddziałach szpitalnych.

Ofiarodawcami z naszej szkoły okazała się młodzież z dziesięciu zespołów klasowych oraz indywidualni uczniowie, którzy chcieli mieć swój osobisty wkład w "misiową akcję". Nie zabrakło również życzliwości ze strony dyrektorów i nauczycieli naszej szkoły.

Zebrane zabawki, spakowane i opatrzone logo naszej szkoły, odjechały wczoraj do siedziby Fundacji.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji, serdecznie dziękujemy! Wierzymy, że dzięki zebranym pluszakom, na twarzach chorych dzieci zagości uśmiech.


Opr. Katarzyna Szymańska

 

Magdalena Karwowska
so, 19 listopada 2016 09:51
Data ostatniej edycji: so, 19 listopada 2016 10:09:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę