Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Stypendia Prezydenta Miasta wręczone w Ekonomiku

18 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość, podczas której Prezydent Miasta Łomży, Pan Mariusz Chrzanowski, wyróżnił kilkudziesięciu uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wśród zaproszonych gości byli, między innymi: Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Tadeusz Bronakowski, przedstawiciele władz miejskich i samorządowych, dyrektorzy placówek oświatowych oraz nagrodzeni uczniowie i ich rodzice.

„Oby każdego dnia towarzyszyło Ci przeświadczenie, że zgłębianie wiedzy wcale nie musi być przykrym obowiązkiem, lecz otwarciem okna na świat. Życzę, byś mogła/mógł dojrzeć przez nie jak najwięcej” - te słowa skierował Prezydent do uczniów łomżyńskich szkół, którym przyznał 57 stypendiów naukowych, 27 sportowych i 18 nagród edukacyjnych.

Jedna z nagród edukacyjnych, honorujących ponadprzeciętne postępy w nauce, trafiła w ręce ucznia klasy IV TL - Arkadiusza Czartoryskiego. Z kolei ubiegłoroczną absolwentkę Ekonomika - Martę Ramotowską - z pewnością ucieszyło stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016.

Arek, przemawiając w imieniu wszystkich wyróżnionych uczniów, zwrócił się do zebranych następującymi słowami:

"Aby stanąć tu dziś przed tak szacownym gronem musieliśmy przejść trudną drogę wymagającą dyscypliny, wytrwałości i ogromnego zaangażowania. Te elementy każdy z nas musi odnaleźć w sobie, ale niezbędne są jeszcze dwa inne. Musi być miejsce, w którym młody człowiek poszukujący wartości, jaką jest osobisty rozwój, będzie otoczony należytą opieką – i musi być przewodnik, który tę opiekę zapewni i wskaże drogę. Tymi miejscem są nasze domy i szkoły, a przewodnikami Wy, drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy".

W drugiej części spotkania, dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego łomżyńskich szkół za miniony rok szkolny. Doceniono osiągnięcia naszych uczniów, a w ich imieniu puchary w kategorii dziewcząt i chłopców odebrali Katarzyna Lutostańska z kl. II A oraz Arkadiusz Czartoryski z kl. IV TL.

O oprawę muzyczną uroczystości zadbał tradycyjnie szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem p. dyrektora Krzysztofa Domalewskiego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pt, 18 listopada 2016 18:12
Data ostatniej edycji: so, 19 listopada 2016 11:51:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę