Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Drodzy Rodzice!

Wielu z nas marzy o nowym modelu szkoły dla swoich dzieci. Miejsca, w którym edukacja przyjmuje perspektywę dziecka, a nauczyciel stanie się prawdziwym przewodnikiem po zakamarkach wiedzy.

 

Spróbujmy więc wyobrazić sobie szkołę, w której dzieci stają się bohaterami własnego życia i odkrywcami świata. Zazwyczaj uśmiechnięci i radośni. Ciekawi co przyniesie kolejny szkolny dzień… Wyobraźcie też sobie, że codziennie rano nauczyciel wita Wasze dzieci i zaprasza do edukatorium – miejsca nauki przez zabawę, rozmowę i współpracę. Środowiska, w którym uczeń ma wpływ na rodzaj i tempo swoich aktywności. Zaś uczenie się ma wymiar badawczy i twórczy, dzięki czemu dzieci zaspokajają swoją potrzebę ciekawości poznawczej. Uczą się dla siebie, co pozwala im na budowanie poczucia własnej wartości oraz przekonanie, że mogą dokonać czegoś ważnego. Podczas zajęć lekcyjnych dzieci mogą swobodnie przemieszczać się po klasie, prowadzić dyskusje, pomagać sobie nawzajem. Jeśli zaś potrzebują wyciszenia znajdą miejsce sprzyjające koncentracji. Przymknijcie Państwo oczy i zobaczcie naszą przestrzeń dopasowaną do różnych aktywności uczniów. Oprócz edukatorów proponujemy miejsca odpoczynku wyposażone w materace, pufy, worki; miejsca cichej nauki oraz przestrzeń otwartą służącą integracji całej społeczności szkolnej. Meble szkolne są mobilne, aby można było aranżować określone obszary do nauki wg bieżących potrzeb. Dla Was Drodzy Rodzice powstanie Rezydencja Rodzicielska, w której wspólnie będziemy dyskutować, planować, wymieniać się spostrzeżeniami i budować ciepłe relacje. Planujemy też przygotować przestrzeń do kulinarnych aktywności dzieci oraz inne klaso-pracownie, dzięki którym nauka stanie się ciekawsza i bardziej angażująca.

A teraz wsłuchajcie się w swobodną komunikację językową. Usłyszcie jak Wasze dzieci w naturalny sposób posługują się językiem angielskim: śpiewają, rozmawiają, tworzą projekty edukacyjne. To dzięki zintegrowanym formom treści i języka. Dziś skuteczna edukacja językowa przestaje koncentrować się na przyswajaniu gramatyki i słownictwa na rzecz zanurzenie w języku obcym jego kulturze i użyteczności.

Nasza placówka – Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomży serdecznie zaprasza rodziców/opiekunów z dziećmi, które we wrześniu 2017r. rozpoczną naukę szkolną na pierwsze spotkanie informacyjne w czwartek 17.11.2016 r. w godz. 17.00-18.30 w budynku głównym Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży przy ul. Studenckiej 19. Szczegóły organizacyjne pod nr tel. 538 191 111 lub w kontakcie mailowym sp@wsa.edu.pl

Przyłącz się tych, którzy realizują marzenia i podrywają do lotu…
Zapraszamy również na: www.facebook.com/Podrywamy-do-lotu

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę