Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Co logistyk powinien wiedzieć o ITD?

3 listopada 2016 roku uczniowie klasy III TL uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pana Waldemara Dmochowskiego, kierownika Łomżyńskiego Oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Było to kolejne spotkanie z przedstawicielem ITD, dzięki któremu młodzież miała okazję poznać realizowane w życiu codziennym zadania inspekcji, formy prowadzonych kontroli oraz przede wszystkim zasady obowiązujące  w zakresie przestrzegania czasu pracy kierowców.

Uczniowie uczestniczyli również w krótkiej sesji warsztatowej rozpatrując przypadki zwiazane z niezachowaniem obowiązujących przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy. Powyższe zagadnienia wpisują się w materiał realizowany w klasie trzeciej na zajęciach z laboratorium transportowo-spedycyjnego oraz przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji A.31 zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.

Zajęcia spotkały sie z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, czego dowodem były liczne pytania kierowane do inspektora transportu. Niewątpliwie była to zasługą prowadzącego, który w przejrzysty i przystępny sposób przedstawił dość trudny materiał. Atrakcyjność spotkania podniosła dodatkowo prezentacja specjalistycznego samochodu wykorzystywanego w codziennej pracy ITD.

Opracowała: Katarzyna Szymańska

Magdalena Karwowska
pt, 04 listopada 2016 14:53
Data ostatniej edycji: pt, 04 listopada 2016 15:06:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę