Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


"Ciepło, cieplej ... Ciepłownia"

W dniach 27 i 28 października 2016 r. uczniowie klas II A i III TL gościli w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Łomży Sp. z o.o. na Dniach Otwartych przedsiębiorstwa.

Mieliśmy okazję odbyć interesującą wycieczkę, zobaczyć urządzenia ciepłownicze, zwiedzić zakładowe laboratorium, czy zajrzeć do samego ,,serca" zakładu, a więc do do wnętrza rozpalonego kotła.

Spotkaliśmy się z wielką życzliwością ze strony pracowników MPEC i cierpliwością w odpowiadaniu na pytania dotyczące procesu technologicznego.

Całość pobytu zwiedzajacych uzupełniała prezentacja multimedialna o wytwarzaniu ciepła oraz prezentacja działania węzła cieplnego na przykładzie interaktywnego modelu tego skomplikowanego systemu.

Opracowała: Katarzyna Szymańska

Zdjęcia: http://tinyurl.com/zce7mtl

Magdalena Karwowska
pt, 28 października 2016 20:52
Data ostatniej edycji: pt, 28 października 2016 21:25:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę