Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wycieczka do stolicy

18 października 2016 r. klasa III TR wybrała się na wycieczkę do Warszawy.

Głównym celem tego wyjazdu były warsztaty w Warszawskiej Wyższej Szkole Reklamy prowadzone przez wykładowców tej uczelni. Ich tematem była promocja produktu, przeprowadzenie kampanii tegoż produktu, a także sesja fotograficzna w profesjonalnym studio. Było to ogromnie ciekawe doświadczenie, ponieważ brałyśmy czynny udział w sesji. Praca podczas niej jest ogromnie ciężka i męcząca, ale przynosi wielką satysfakcję.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w siedzibie Telewizji Polskiej S.A. Program obejmował zwiedzanie studiów telewizyjnych, pomieszczeń reżyserskich, magazynów rekwizytów i kostiumów, a także muzeum Telewizji. Ostatnim punktem naszej wycieczki była wizyta w Galerii Mokotów i wspólnie obejrzany film pt. "Dziewczyna z pociągu".

Wycieczka była podsumowaniem działań prowadzonych przez Panią mgr Ewę Bielak i Pana mgr Andrzeja Kubraka, nauczycieli przedmiotów zawodowych. Mamy nadzieję, że nie był to ostatni nasz wyjazd w celu dokładniejszego poznania zawodu, którego się uczymy.

Opr. Justyna Łuba, kl. III TR

 

Magdalena Karwowska
nie, 23 października 2016 14:34
Data ostatniej edycji: pon, 24 października 2016 09:22:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę