Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mistrzowie Polski z łomżyńskiego MDK DŚT

Główne zdjęcie
Crazy Twisting Group

Crazy Twisting Group z Miejskiego Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zdobyła Mistrzostwo Polski w Tańcu Break Dance. Łomżanie sukces odnieśli w sobotę w Wołominie. Odbywały się tam Mistrzostwa Polski w Tańcu Break Dance zorganizowane przez International Dance Organization. Crazy Twisting Group z MDK-DŚT w Łomży pozostawili w pokonanym polu wszystkie grupy i zdobyli Mistrzostwo Polski.

Twist
Twist
Ale to nie koniec sukcesów...
Indywidualnie Arkadiusz Statkiewicz zdobył wicemistrzostwo Polski, natomiast Robert Adamczuk - piąte miejsce. Formacja i nasi soliści otrzymali kwalifikacje na Mistrzostwa Świata, które tradycyjnie odbywać się będą w Bremen. Wołomiński turniej pozwolił pokazać się także duetom break dance, w tej kategorii drugie miejsce zajęli Robert Adamczuk i Arkadiusz Statkiewicz, natomiast trzecie miejsce zajęli Marcin Fabiszewski i Maciej Dąbrowski.

Łomżyńscy tancerze następnego dnia uczestniczyli w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Współczesnego w Grajewie, gdzie po raz kolejny wygrali tę imprezę. Warto podkreślić, że dziewczęca grupa taneczne "Twist" (MDK- DŚT) zajęła II miejsce, wyprzedzając formacje z Mrągowa, Szczytna, Białej Podlaskiej, Ełku, Grajewa i Białegostoku.

Formacja tańca break dance Crazy Twisting Group powstała w lutym 2002 roku i działa przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży pod kierunkiem instruktora Marka Kisiela.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę