Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nastolatek z narkotykami

Policjanci informują o zatrzymaniu w Łomży 17-latka przy którym znaleźli 6 torebek foliowych z amfetaminą. W sumie było w nich blisko 5 gramów narkotyku.

Podejrzanie, nerwowo zachowującego się młodego mężczyznę pieszy patrol policji dostrzegł na terenie dworca autobusowego. Na widok zbliżających się policjantów rzucił się on do ucieczki, ale szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Okazało się, że to 17-letni mieszkaniec gminy Piątnica. W saszetce przypiętej do paska nastolatek miał 6 torebek foliowych z białym proszkiem. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że w zamykanych strunowo torebkach było w sumie blisko 5 gramów amfetaminy. Podejrzany o posiadanie narkotyków mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę