Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

„Seniorada” będzie później

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zmieniono termin obchodów Łomżyńskiego Dnia Seniora. „Seniorada”, czyli zabawa na Starym Rynku, która miała odbyć się jutro została przesunięta na kolejny piątek - 14 października 2016r.

Organizatorami wydarzenia są prezydent Łomży i Łomżyńska Społeczna Rada Seniorów. W piątek 14 października od godz. 12.00 na Starym Rynku na seniorów czekać ma wiele atrakcji, wśród nich zabawa muzyczna przy występach Trio Akord, Senior-Vity oraz Michała Sawickiego i Arkadiusza Korytkowskiego, zaplanowano również porady dietetyka, warsztaty makijażu i naukę zumby. Będzie można zmierzyć sobie ciśnienie krwi oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Nie zabraknie też ciepłego poczęstunku.

Przed rozpoczęciem wydarzenia, o godz. 11.00 w Ratuszu rozpocznie się uroczyste posiedzenie Łomżyńskiej Społecznej Rady Seniorów z udziałem prezydenta Łomży. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę