Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Integracja klas I TC i I TR

21 września 2016 r. klasy I TC i I TR wybrały się na wycieczkę do Czerwonego Boru koło Łomży. Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja klas, połączona z grami i zabawami na świeżym powietrzu.

Goszczący pierwszoklasistów pensjonat Biesiadny Bór, oprócz standardowych usług hotelarsko-gastronomicznych, przygotował bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną dla młodzieży. Piękna pogoda pozwoliła natomiast na aktywne spędzenie czasu na łonie natury, gdyż ośrodek umiejscowiony jest pośród rozległych lasów.

Uczniowie, podzieleni na pięć grup, rywalizowali ze sobą w grach i zabawach zręcznościowych. Były to m. in. różnorodne konkurencje z wykorzystaniem piłek, balonów, czy innych przyrządów.  Wyścigi na czas i grupowe zabawy ze skakanką dały młodzieży wiele powodów do śmiechu, jednocześnie skłaniając do poszukiwania wspólnych rozwiązań postawionych przed nią zadań.

Każdy uczestnik mógł też sprawdzić swoją sprawność w parku linowym, otrzymując certyfikat potwierdzający odwagę, ponieważ balansowanie na linach zawieszonych niemal 10 m nad ziemią, wymaga wielkiego hartu ducha.

Po solidnej dawce pozytywnych emocji, młodzi ludzie chętnie zjedli smaczną grochówkę z kuchni Biesiadnego Boru, a wyjazd zakończyli własnoręcznym pieczeniem kiełbasek nad ogniskiem.

Opracowały: Hanna Cwalina i Halina Grużewska

Magdalena Karwowska
wt, 04 października 2016 17:21
Data ostatniej edycji: wt, 04 października 2016 18:06:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę