niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5797

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Spotkanie z przedstawicielem Inkubatora Ludzi Biznesu

Czym jest StartUp? W jaki sposób efektywnie wykorzystać swoją kreatywność, a pasję zamienić w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo? Skąd pozyskać środki na finansowanie działalności firmy i jak nie zniechęcić się pierwszymi porażkami? Na te i inne pytania odpowiadał dziś młodzieży pan Maciej Truchel z Fundacji Inkubator Ludzi Biznesu (ILB).

W spotkaniu uczestniczyli maturzyści z klas III C, IV TA, IV TC i IV TL, którzy niebawem staną przed koniecznością wyboru swojej drogi zawodowej. Być może część z nich skorzysta z oferty ILB, którego idea polega przede wszystkim na wspieraniu przedsiębiorczych młodych ludzi w realizowaniu ich pomysłów biznesowych, bez zbędnej biurokracji i kosztów. Wiąże się to z minimalizowaniem ryzyka, ponieważ Fundacja nie tylko użycza beneficjentom osobowości prawnej, ale także doradza, szkoli i wspiera w pozyskiwaniu środków finansowych.

Chętnych do współpracy z Inkubatorem Ludzi Biznesu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej fundacji i bezpośredniego kontaktu z jej pracownikami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0