Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Spotkanie z przedstawicielem Inkubatora Ludzi Biznesu

Czym jest StartUp? W jaki sposób efektywnie wykorzystać swoją kreatywność, a pasję zamienić w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo? Skąd pozyskać środki na finansowanie działalności firmy i jak nie zniechęcić się pierwszymi porażkami? Na te i inne pytania odpowiadał dziś młodzieży pan Maciej Truchel z Fundacji Inkubator Ludzi Biznesu (ILB).

W spotkaniu uczestniczyli maturzyści z klas III C, IV TA, IV TC i IV TL, którzy niebawem staną przed koniecznością wyboru swojej drogi zawodowej. Być może część z nich skorzysta z oferty ILB, którego idea polega przede wszystkim na wspieraniu przedsiębiorczych młodych ludzi w realizowaniu ich pomysłów biznesowych, bez zbędnej biurokracji i kosztów. Wiąże się to z minimalizowaniem ryzyka, ponieważ Fundacja nie tylko użycza beneficjentom osobowości prawnej, ale także doradza, szkoli i wspiera w pozyskiwaniu środków finansowych.

Chętnych do współpracy z Inkubatorem Ludzi Biznesu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej fundacji i bezpośredniego kontaktu z jej pracownikami.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę