środka, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5793

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą w Radiu Białystok

W dniu 15 września uczniowie klasy I TA i III TL uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku, której głównym celem była wizyta w Radiu Białystok. Już samo malownicze położenie przy ulicy Świerkowej 1, na obrzeżach parku i na przeciwko Politechniki Białostockiej na dzień dobry wprowadziło wszystkich w dobry nastrój.

 

Byliśmy oczekiwanymi gośćmi. Dzięki uprzejmości redaktora Adama Janczewskiego, który oprowadzał nas po budynku radia, młodzież miała okazję pierwszy raz z bliska poznać od środka pracę dziennikarzy radiowych. Interesująca była obserwacja prowadzonej  na żywo audycji, wizyta w studiu nagrań i reżyserce, miejscu tworzenia wiadomości z naszego regionu oraz opowieści o codziennej pracy z mikrofonem. Uczniowie zwiedzili wystawę starych odbiorników radiowych, studio nagrań, audiotekę, galerię zdjęć najznakomitszych gości Radia Białystok oraz miejsce gdzie nagrywano opowieści niezapomnianej profesor Simony Kossak  na temat przyrody i Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Opracowanie: Katarzyna Szymańska i Agnieszka Janczewska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 20 września 2016 15:01
Data ostatniej edycji: wt, 20 września 2016 20:54:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0