Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą w Radiu Białystok

W dniu 15 września uczniowie klasy I TA i III TL uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku, której głównym celem była wizyta w Radiu Białystok. Już samo malownicze położenie przy ulicy Świerkowej 1, na obrzeżach parku i na przeciwko Politechniki Białostockiej na dzień dobry wprowadziło wszystkich w dobry nastrój.

 

Byliśmy oczekiwanymi gośćmi. Dzięki uprzejmości redaktora Adama Janczewskiego, który oprowadzał nas po budynku radia, młodzież miała okazję pierwszy raz z bliska poznać od środka pracę dziennikarzy radiowych. Interesująca była obserwacja prowadzonej  na żywo audycji, wizyta w studiu nagrań i reżyserce, miejscu tworzenia wiadomości z naszego regionu oraz opowieści o codziennej pracy z mikrofonem. Uczniowie zwiedzili wystawę starych odbiorników radiowych, studio nagrań, audiotekę, galerię zdjęć najznakomitszych gości Radia Białystok oraz miejsce gdzie nagrywano opowieści niezapomnianej profesor Simony Kossak  na temat przyrody i Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Opracowanie: Katarzyna Szymańska i Agnieszka Janczewska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 20 września 2016 15:01
Data ostatniej edycji: wt, 20 września 2016 20:54:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę