Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z kartą na wakacje...

Wakacje, to okres w którym młodzież przejeżdża tysiące kilometrów rowerami i motorowerami. Wielu z nich praktycznie nie zsiada ze swoich dwóch kółek. Policjanci przypominają jednak, że nieletni aby móc bezpiecznie i legalnie zjeżdżać świat choćby na małym rowerze muszą mieć kartę rowerową. Przez trzy kolejne soboty czerwca będzie okazja aby taką kartę na rower i motorower sobie wyrobić.

Z pomysłem ułatwienia najmłodszym uzyskania „prawa jazdy” na rower wyszła Komenda Miejska Policji w Łomży wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Łomży.
Egzaminy na kartę rowerową organizowane będą w Łomży, Śniadowie i Nowogrodzie. Każdy z nich będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej, w której zainteresowani zdobyciem uprawnień, będą musieli wykazać się znajomością podstawowych praw obowiązujących w ruchu drogowym oraz umiejętnościami praktycznymi jazdy i obsługi technicznej roweru ewentualnie motoroweru.

Egzaminy zostaną przeprowadzone w następujących miejscach i terminach:
- Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży, ul. Zjazd w danich 4, 11, 18 czerwca godz. 10.00, 12.00, 14.00
- Miejsko – Gminne Centrum BRD w Nowogrodzie - 11 czerwca godz. 10.00
- Gminne Centrum BRD w Śniadowie - 11 czerwca godz. 10.00

Osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień powinny się tam zgłosić. Wszelkie dodatkowych informacji udziela także Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży pod następującymi numerami telefonów: (0-86) 216-12-70, 216-12-71, 216-12-78, 216-12-73.
210407125521.jpg

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę