Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Miasto ognia ... Łomża

Dobiega końca XVIII Międzynarodowy Festiwal Teatralny “Walizka”. Dziś ostatni dzień konkursowych przedstawień, a wieczorem ogłoszenie wyników Festiwalu. Tradycyjnie obok spektakli konkursowych wystawiane są sztuki nie podlegające ocenie jury. W czwartek wieczorem na Starym Rynku łomżanie zobaczyli “Miasto Ognia” – duże widowisko plenerowe przygotowane przez Teatr Prawdziwy z Bielawy.

Spektakl przedstawia jakieś tam miasto na pograniczu jawy i snu... Z pozoru w Mieście Ognia życie toczy się normalnie, mieszkańcy, choć nieco dziwni nie odbiegają od przeciętności, tańczą, weselą się, bawią. Noszą w sobie jednak zarzewie buntu, niespełnione marzenia. Wystarczy drobny incydent a tłumiona agresja rozprzestrzenia się w strasznym tempie. Zły ogień przekracza granice, jest zdradliwy, trawi całe miasto i powoduje, że ludzie którzy przed chwilą razem się bawili, stają naprzeciw siebie we wrogich zamiarach. Pojawiają się upiorne zjawy siejące jeszcze większe spustoszenie.
Światło, barwy, pirotechnika, szczudlarze, pochodnie, ogień i wykonywana na żywo muzyka... Spektakl zagrany o zmroku spotęgował wrażenie niezwykłości.
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę