Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wakacje z Fel-X’em w Łomży

Wakacje z Fel-X niezależnie od pogody dają świetną zabawę, odciągają dzieci od wielogodzinnego, bezmyślnego ślęczenia przed komputerem, smartfonem czy tabletem. Warsztaty są w podobnym stopniu kreatywne i praktyczne, przynoszą ogromną frajdę wszystkim dzieciom, niezależnie od wieku, płci, a także wcześniejszych zainteresowań.  

Zajęcia dla dzieci 8-14 lat odbywać się będą w formie dwóch oddzielnych paneli programowych:
Zajęcia z robotyki -  dla dzieci z doświadczeniem i bez, na których „młodzi inżynierowie” uczą się, jak budować roboty, zapoznają się z pojęciami związanymi z robotyką, a przede wszystkim – wprowadzani są w fascynujący świat nauki i robotów. Zajęcia rozwijają kreatywność, wyobraźnię przestrzenną i poszerzają wiedzę z zakresu nauk ścisłych. Dodatkowo rozwijają motorykę rąk, ćwiczą pamięć, wyciszają i niwelują napięcia układu nerwowego, wspomagają ćwiczenia zalecane przy dysleksji i dysgrafii, uczą twórczego, logicznego i przestrzennego myślenia, uczą otwartości i odblokowują dzieci nieśmiałe, uczą pracy w zespole i cieszenia się sukcesami innych. 
Zajęcia z programowania – Nauka programowania wydaje się trudna, lecz na półkoloniach dzieci uczą tej trudnej sztuki przez tworzenie gier i animacji. Odpowiednie narzędzia, metody i oprogramowanie pozwalają zmienić młodych użytkowników komputerów w młodych programistów. Dzieci dodatkowo uczą się j. angielskiego, ponieważ większość języków programowania jest w nim napisana. Nauka programowania ułatwia zrozumieć matematykę, polecana jest również tym, którzy mają z nią problemy.

Terminy:
18-22 VII 
25-29 VII
15-19 VIII
22-29 VIII
Możliwość przyjścia na jeden dzień 

W ramach zajęć zapewniamy:

  • Zajęcia od poniedziałku do piątku od 9:00 do 14:00
  • Opiekę instruktora
  • Ciekawe projekty robotów, programowanie ich oraz zabawę nimi
  • Tworzenie własnych gier i naukę programowania
  • Małe grupy kilkuosobowe

Zajęcia urozmaicane są śmiechem i aktywnością fizyczną. 
Szczegóły na temat Wakacji z Fel-X’em pod nr 697 863 270

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę