Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

THE BL Blues Band na podium w Ostrowcu Świętokrzyskim

Główne zdjęcie
THE BL Blues Band na scenie w Ostrowcu Świętokrzyskim

Blues-rockowe dźwięki z Łomży zostały wyróżnione w Ostrowcu Świętokrzyskim na X Jubileuszowym Festiwalu im. Miry Kubasińskiej Wielki Ogień. THE BL Blues Band zajął trzecie miejsce w konkursie „młodych wykonawców”.

Zespół w składzie Jan Górski (gitara), Mariusz Brzostowski (wokal, gitara), Bartek Leszczyński (bas), Marcin Bienias (perkusja) i Paweł Podeszwik (instrumenty klawiszowe) zaprezentował trzy autorskie utwory: „Blues 7:35”, „Flower”, „Oko Cyklonu”, a także cover z repertuaru grupy Brekout  „Co to za człowiek”. Występy oceniało  jury w składzie: Piotr Bogusław Jędrzejczak, Andrzej Chochół i Grzegorz „Ornette” Stępień. W konkursie zespołów wzięło udział 13 zespołów z całej Polski. Wygrał zespół MetKa, a drugie miejsce zajął „Radio Slam” - oba z Warszawy.

Festiwal Bluesowo – Rockowy im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” odbywa się od 2007 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim na terenie Parku Miejskiego im. marsz. Józefa Piłsudskiego. Trzydniową imprezę zorganizowaną przez Miejskie Centrum Kultury zakończył występ Ani Rusowicz i jej zespołu z gościnnym udziałem Piotra Nalepy, syna Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy.

210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę