Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wakacje, wakacje ...

Rok szkolny 2015/2016 dobiegł końca. Młodzież otrzymała wymarzone świadectwa i nagrody. Tradycyjnie podsumowania pracy uczniów i nauczycieli dokonał Dyrektor Szkoły - p. Paweł Drożyner. Całej społeczności szkolnej życzył wspaniałego wypoczynku.

Uroczystość uświetnił swoim występem zespół muzyczny pod kierunkiem Wicedyrektora - p. Krzysztofa Domalewskiego.

Dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży:

"Witam wszystkich przybyłych na dzisiejszą uroczystości zakończenia roku szkolnego, Radę Pedagogiczną i uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

Wysoka Rado Pedagogiczna, Drodzy Uczniowie!

Mija kolejny rok szkolny, dzisiejszy upalny dzień jest zwiastunem wakacyjnego odpoczynku, który nam, czałej społeczności szkolnej "Ekonomika" z całą pewnością się należy. Za nami rok wytężonej nauki, kartkówek, sprawdzianów, egzaminów maturalnych, zawodowych.

Dziękuję wszystkim uczniom za rzetelność i wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną pracę.

W roku szkolnym 2015/2016 najwyższą średnią ocen uzyskała klasa I TB - 4,08 - wychowawca Pan profesor Michał Bąkowski. NajsolidnieJ uczęszczała do szkoły (frekwencja 92,71) klasa I TA - wychowawca Pani profesor Małgorzata Skrodzka. Obie klasy otrzymają w nowym roku szkolnym dofinansowanie imprez klasowych jako nagroda dla najlepszych klas.

Średnia ocen wszystkich klas wyniosi 3,54, a frekwencja szkoły 87%.

Wręczymy dziś 23 świadectwa z biało - czerwonym paskiem dla uczniów, którzy uzyskali średnią ocen równą lub większą od 4,75. Wręczymy też 51 nagród książkowych i 27 listów pochwalnych jako nasze podziękowanie za wysokie wyniki dydaktyczne ale również za osiągnięcia sportowe, artystyczne i aktywność społeczną, czy też za 100% frekwencję,

Do stypendium naukowego Premiera Rady Ministrów zostaną przedstawieni uczniowie/absolwenci z najwyższą średnią ocen, a są nimi:

LO - Zalewska Joanna z klasy II C - średnia ocen 5,33

Technikum - Magdalena Dębkowska z klasy III TA - średnia ocen 5,42.

Do stypendium naukowego Prezydenta Miasta Łomża:

Marta Ramotowska , średnia ocen  5,25, absolwentka klasy IV TL, laureatka VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej,

Do Stypendium Sportowego Prezydenta Miasta Łomża:

  • Marek Nacewicz - I miejsce w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc w swojej kategorii wagowej  oraz I miejsce w Grand Prix Polski w wyciskaniu sztangi leżąc,
  • Mariusz Sokołowski - I miejsce w Mistrzostwach Świata w wyciskaniu sztangi leżąc oraz I miejsce w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc.

Do nagrody edukacyjnej Prezydenta Miasta Łomża:

  • Arkadiusz Czartoryjski - z klasy III TL, wysoka średnia ocen - 4,85; 99% frekwencja na zajęciach, wysokie zaangażowanie w różne formy działalności szkolnej.

Nie byłoby tak wysokich naszych sukcesów edukacyjnych, gdyby nie zaangażowanie, pasja i oddanie z jakimi pracują nasi nauczyciele. Dziękuję Państwu, że dokładacie starań, by wyposażyć naszych uczniów w  bagaż umiejętności i wiadomości które przydatne będą im nie tylko podczas szkolnej edukacji, ale również będą  potrzebne w dalszym dorosłym życiu.

Dziękuję również rodzicom za wspieranie działań edukacyjnych szkoły, za życzliwą pomoc i dobrą współpracę.

Wszystkim nam życzę udanego wypoczynku po trudach nauki i pracy, tak abyśmy w nowym roku szkolnym wrócili z nowym zapasem sił do podjęcia nowych zadań, planów, marzeń. Słonecznych wakacji!"

Pan dyrektor Paweł Drożyner przeczytał listy skierowane do społeczności szkolnej od:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Justyna Chaberek z klasy II TA podziękowała kadrze pedagogicznej za trud włożony w wychowanie i kształcenie uczniów i przekazała  życzenia wakacyjne:

"Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i wychowawcy, zaproszeni goście, Kochani Rodzice, koleżanki i koledzy! Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego. Jesteśmy jeszcze na terenie szkoły, ale myslami już daleko stąd. [...].
Z całego serca dziękuję Szanownej Dyrekcji oraz Wam, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy za to, że dbacie o nasze bezpieczeństwo, uczycie nas jak mamy zachowywać się w danej sytuacji i pomagacie nam zdobywać wiedzę.
Dziękujemy Wam za to, że tak łatwo nie poddajecie się i dalej walczycie o nasz rozwój intelektualny.
Drodzy Rodzice chciałabym wyrazić wdzięczność za trud i cierpliwość jakie wkładacie w nasze wychowanie. [...]
Wszystkim zgromadzonym pragnę życzyć gorącego lata, ciepłej wody, wiatru w żaglach, czystych szlaków górskich oraz spędzenia jak najmilej tegorocznych wakacji."

Przypominam, że korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajcie o bezpieczeństwie własnym i bliskich.

zdjęcia: Karol Bączek i Ola Koniecko - klasa II B


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 26 czerwca 2016 13:56
Data ostatniej edycji: pon, 04 lipca 2016 12:56:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę