Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Lewiarze pierwsi

Główne zdjęcie
Rodzina Lewiarzy

Muzykująca Rodzina Lewiarzy z Piątnicy zajęła pierwsze miejsce na VIII Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Rodzinnej ”Familia-Tczew 2005”. W konkursie wzięło udział 30 zespołów z Polski, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Łotwy Rosji, Izraela, Słowacji i Niemiec. Śpiewające rodziny za Piątnicy nie miała jednak sobie równych.

Rodzeństwo Lewiarz to uzdolnione muzycznie i wokalnie dzieci. Zespół istnieje od 5 lat i posiada już znaczące osiągnięcia. Na Festiwalu Rodzin Muzykujących w Sokółce w 2002 roku zajęli I miejsce, zaś na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Rodzinnej „Familia 2002” w Tczewie uzyskali wyróżnienie, a w roku 2003 zdobyli nagrodę główną Grand Prix.
Konkurs w Tczewie to impreza, która pozwala propagować wartości muzyczne oraz krzewić i pielęgnować najważniejsze w każdym społeczeństwie wartości, jakimi są więzi rodzinne.
Jednym z warunków uczestnictwa w festiwalu jest pokrewieństwo najdalej w drugiej linii co najmniej połowy członków zespołu.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę