Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Napadł z siekierą

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci zatrzymali 30-latka, który ponad pół roku temu uzbrojony w siekierę dokonał rozboju w jednym z zambrowskich sklepów. Wczoraj Sąd Rejonowy w Zambrowie aresztował go tymczasowo na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas to policjanci w Zambrowie dostali informację dotyczącą rozboju na pracownicy jednego z miejscowych lokali handlowo-usługowych. Sprawca napadu grożąc ekspedientce siekierą ukradł 3000 złotych.  Dopiero w sobotę policjantom udało się zatrzymać podejrzanego o dokonanie rozboju 30-latka. Jak się okazało przez cały ten czas mężczyzna przebywał na terenie innego województwa. Mężczyźnie przedstawiono zatruty i doprowadzono do sądu z  wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Sąd  Rejonowy w Zambrowie do tego wniosku się przychylił i mężczyzna będzie w nim oczekiwał na skierowanie aktu oskarżenia i rozprawę za napad z siekierą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę