Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


CO WIEMY O PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY?

W dniu 22 marca 2016 roku w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć Panią Irenę Zalewską, inspektora Państwowej Inspekcji Pracy, Oddział w Łomży. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach realizowanego w klasie II TL projektu edukacyjnego ,,Bhp w zawodzie technik logistyk".

 

Uczniowie dowiedzieli się miedzy innymi o organizacji PIP, zadaniach realizowanych przez inspekcję, a także obowiązkach pracodawcy i pracownika w zakresie bhp. Pani inspektor posłużyła się przykładami zdarzeń obrazujących niewłaściwe zachowania w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz omówiła możliwe sancje i kary jakie z tego tytułu ponosi podmiot gospodarczy lub pracownik łamiący przepisy.

Opracownie i zdjęcia : Joanna i Kinga  II TL

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 11 kwietnia 2016 20:19
Data ostatniej edycji: śr, 13 kwietnia 2016 16:25:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę