Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

„Kurpik” dla wójta Białobrzeskiego

Główne zdjęcie
Zenon Białobrzeski, wójt gminy Zbójna podczas Niedzieli Palmowej w Zbójnej

Zenon Białobrzeski, wójt gminy Zbójna, został uhonorowany nagrodą „Kurpika”. To przyznawana od 2001 roku nagroda Prezesa Związku Kurpiów. „Kurpiki” otrzymują je osoby, które w szczególny sposób dbają o kulturę i tożsamość Kurpiów., a wójtowi Białobrzeskiemu wręczono ją za ochronę dziedzictwa kulturowego.

„Kurpiki” przyznawane są w dziesięciu kategoriach. W tym roku poza wójtem Białobrzeskim nagrodę otrzymali m.in. Danuta i Jacek Chętnikowie oraz była Miss Polski Ewa Mielnicka, która pochodzi z Kurpiowszczyzny.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę