Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mamy „Kierca”

Główne zdjęcie
Marek Maliszewski - Speed

Firma Speed s.c. została tegorocznym laureatem „Bursztynowego Kierca” - nagrody przyznawanej przez Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży. W sobotnie południe w Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie nagrody otrzymali także Wanda i Tadeusz Wałkuscy i Zbigniew Karwowski. „Bursztynowym Kiercem” Muzeum honoruje tych którzy bezinteresownie od wielu lat z placówką współpracują i popularyzują jej działalność.

od lewej: Dyrektor Muzeum - Jerzy Jastrzębski, Speed Marek Maliszewski, Hotel ZBYSZKO - Zbigniew Karwowski,  Tadedusz Wałkuski
od lewej: Dyrektor Muzeum - Jerzy Jastrzębski, Speed Marek Maliszewski, Hotel ZBYSZKO - Zbigniew Karwowski, Tadedusz Wałkuski
Nagroda jest miniaturą tradycyjnego elementu zdobniczego wnętrza chaty kurpiowskiej. Kierec wykonany jest z odpowiednio dobranych bryłek bursztynu, młodych szyszek i słomy. Nagroda została zaprojektowana i wykonana przez pracowników Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży - Bronisławę Naleśniak i Przmysława Adamowskiego.

W tym roku nagrodę otrzymali:
- Wanda i Tadeusz Wałkuscy za trwające od kilku lat wspieranie finansowe organizowanych przez łomżyńskie Muzeum wystaw.

- Speed s.c. - za promocję działalności łomżyńskiego Muzeum w internecie. Firma stworzyła Portal Internetowy 4lomza.pl, i stronę internetową Muzeum www.muzeum.4lomza.pl gdzie promowane są muzealne imprezy.

- Zbigniew Karwowski – właściciel Hotelu Zbyszko, który w sposób szczególny wspiera organizowane przez Muzeum imprezy i spotkania w Skansenie Kurpiowskim w Nowogrodzie.

Po raz pierwszy „Bursztynowego Kierca” Muzeum Północno-Mazowieckie przyznało w 1996 roku. Od tego czasu otrzymał już ją kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych i osób prywatnych.
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę