Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Dzień Otwarty w PWSIP

17 marca 2016 r. uczniowie klas III TA, III TC i III A zwiedzili gościnne progi Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Dni Otwarte były znakomitą okazją do poznania bazy materialnej i dydaktycznej uczelni oraz kierunków kształcenia na studiach I i II stopnia.

Młodzież, która wraz z opiekunami przyjechała do Łomży z całego regionu, została serdecznie powitana przez panią prorektor dr Krystynę Leszczewską. Zachęciła ona do zgłębienia oferty edukacyjnej PWSIP i omówiła atrakcyjne kierunki studiów, po czym oddała głos przewodniczącej Samorządu Studenckiego pani Justynie Konopka, która po krótkim wstępie, przekazała poszczególne grupy pod opiekę studentów PWSIiP.

Wraz z absolwentką Ekonomika panią Edytą Nowacką, uczniowie uczestniczyli w warsztatach dotyczących budowania zespołów, przeprowadzonych przez panią dr Alinę Szepelską. Następnie zwiedzili poszczególne Instytuty PWSIiP, w tym Instutut Przedsiębiorczości, Informatyki i Automatyki, Medyczny, Technologii Żywności i Gastronomii, Społeczno-Humanistyczny oraz Wychowania Fizycznego.

Starannie przygotowane stoiska i pomocni studenci, którzy chętnie odpowiadali na wszelkie pytania, z pewnością umożliwili bliższe poznanie oferty uczelni. Każdy uczeń mógł skorzystać z interesujących go propozycji: dowiedzieć się więcej o opiece nad noworodkiem, zmierzyć wydolność organizmu na specjalnych urządzeniach, zrelaksować się podczas masażu, czy zadbać o paznokcie na stanowisku manicure.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pt, 18 marca 2016 16:13
Data ostatniej edycji: nie, 20 marca 2016 16:38:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę