Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą na Targach Techniki Pakowania i Opakowań

9 marca 2016 r. uczniowie klas II i III Technikum Logistycznego udali się na Targi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2016.

W czasie targów młodzież uczestniczyła w sesji szkoleniowej na temat bezpieczeństwa magazynowania w świetle zmian przepisów wywołanych wprowadzeniem Dyrektywy Seveso III. Zajęcia te, prowadzone m.in. przez wykładowców Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, dotyczyły również zagadnienia bezpieczeństwa w magazynach podwyższonego ryzyka oraz optymalizacji w konteneryzacji.

Wykłady doskonale wpisały się w tematykę projektu edukacyjnego pt. ,,BHP w zawodzie technik logistyk", realizowanego w klasie II TL.

Podczas targów, uczniowie mieli też szansę obejrzeć różnego rodzaju urządzenia transportu wewnętrznego oraz wspomagające proces produkcji, pakowania i kompletacji.

Bogatą fotorelację umieszczono poniżej oraz na stronie https://www.facebook.com/Warsaw-Pack-Targi-Opakowań-938053636241048/?fref=ts.

Opracowanie: Joanna Dąbrowska, Piotr Góralczyk / II TL/

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pon, 14 marca 2016 13:17
Data ostatniej edycji: pon, 14 marca 2016 13:37:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę