niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5797

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Z wizytą na Targach Techniki Pakowania i Opakowań

9 marca 2016 r. uczniowie klas II i III Technikum Logistycznego udali się na Targi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2016.

W czasie targów młodzież uczestniczyła w sesji szkoleniowej na temat bezpieczeństwa magazynowania w świetle zmian przepisów wywołanych wprowadzeniem Dyrektywy Seveso III. Zajęcia te, prowadzone m.in. przez wykładowców Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, dotyczyły również zagadnienia bezpieczeństwa w magazynach podwyższonego ryzyka oraz optymalizacji w konteneryzacji.

Wykłady doskonale wpisały się w tematykę projektu edukacyjnego pt. ,,BHP w zawodzie technik logistyk", realizowanego w klasie II TL.

Podczas targów, uczniowie mieli też szansę obejrzeć różnego rodzaju urządzenia transportu wewnętrznego oraz wspomagające proces produkcji, pakowania i kompletacji.

Bogatą fotorelację umieszczono poniżej oraz na stronie https://www.facebook.com/Warsaw-Pack-Targi-Opakowań-938053636241048/?fref=ts.

Opracowanie: Joanna Dąbrowska, Piotr Góralczyk / II TL/

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Magdalena Karwowska
pon, 14 marca 2016 13:17
Data ostatniej edycji: pon, 14 marca 2016 13:37:50

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0