sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

„Syta Panna” kontratakuje!

Restauracja i sklep „Syta Panna” Beaty i Tomasza Siergiejewiczów w środę 16 marca ponownie otwierają swe podwoje dla wszystkich ceniących niepowtarzalny smak tradycyjnych potraw i produktów garmażeryjnych, przyrządzanych według dawnych receptur. W nowej siedzibie firmy przy ul. Sikorskiego 134 w Łomży można już więc zamawiać przepyszne i jedyne w swoim rodzaju przystawki rybne oraz mięsne, dania na gorąco i ciasta na zbliżające się święta wielkanocne lub skorzystać z bogatej oferty sklepu. Warto też odwiedzić restaurację z największym wyborem dań i deserów, bądź wypić pyszną kawę w nowo otwartym bistro „Sytej Panny”.

Zakład garmażeryjny, sklep i restauracja „Syta Panna” przez pięć lat działalności zdobyły rzesze klientów zachwyconych tym, że jest w Łomży miejsce, gdzie można kupić potrawy i wyroby garmażeryjne wyrabiane tak, jak kiedyś: z tradycyjnych produktów najwyższej jakości, z zachowaniem najwyższych standardów na każdym etapie produkcji. Dlatego wieść o zawieszeniu działalności w dotychczasowej lokalizacji w grudniu ubiegłego roku odbiła się szerokim echem wśród łomżyńskich, i nie tylko, smakoszy, na szczęście jednak już po trzech miesiącach firma wróciła w nowej, jeszcze korzystniejszej lokalizacji i z jeszcze bogatszą ofertą. 
– Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby tego sklepu nie było! – mówi pani Maria. – Zaglądałam do niego często, bo teraz już takie smaczne i tradycyjne wędliny, jak robione kiedyś w domu, można kupić tylko tutaj. A już na święta to aż ciężko się zdecydować co wybrać, oferta jest tak bogata! Zamówiłam pasztet ze szczupaka, łososia faszerowanego w galarecie, pieczoną szynkę i gęś w sosie piernikowym. Nawet ciasta nie będę piec, bo tradycyjny sernik, szarlotka i mazurek są tu przepyszne: ostatnio córka nie mogła uwierzyć, że to kupne ciasta, była pewna, że piekłam je sama!
W przebogatej ofercie świątecznej „Sytej Panny” jest też wiele innych przystawek rybnych, przystawek mięsnych, dań do podania na gorąco oraz ciast, co jest gwarancją, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nic dziwnego, że szukający czegoś pysznego na świąteczny stół Klienci tak sobie chwalą ofertę tej rodzinnej firmy, nie brakuje też robiących w niej zakupy regularnie. 
– Mając do wyboru: kupić byle co w jakimś markecie i to wcale nie za takie małe pieniądze, a przyjść tutaj i mieć duży wybór tradycyjnych produktów w porównywalnej cenie, to nawet się nie zastanawiam – nie kryje jeden ze stałych klientów „Sytej Panny”. – Jako dla ojca ważne dla mnie jest też to, że są to zdrowe wyroby, nie faszerowane chemią, smaczne – moje córeczki to raczej niejadki, ale tu nie grymaszą!
Słynąca ze swych wyrobów na cały kraj „Syta Panna” może się też bowiem pochwalić restauracją oferującą duży wybór dań kuchni polskiej, orientalnej oraz śródziemnomorskiej. Po zmianie siedziby menu zostało tak zmodyfikowane, że trafi w gusta nawet najbardziej wybrednym smakoszom, niezależnie od tego, czy odwiedzą „Sytą Pannę” w dzień powszedni, czy w weekend. 
Oferta firmy wzbogaciła się też o bistro, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zajrzeć na Sikorskiego 134 niekoniecznie na obiad, ale na przykład na kawę z ciastkiem. Można też, a nawet warto, połączyć przyjemne z pożytecznym i zajrzeć do bistro bądź restauracji już po zakupach w firmowym sklepie „Sytej Panny”, bo to jedyne takie miejsce w Łomży, gdzie w jednym miejscu kulinarne potrzeby można zaspokoić tak łatwo i z tak ogromnymi korzyściami!

„Syta Panna”
Łomża, ul. Sikorskiego 134 (róg ulicy Fabrycznej, dawniej sklep meblowy)
czynne: 8.00 – 20.00
tel. 506-071-647 
www.sytapanna.pl
Facebook.com/Syta-Panna 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0