Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Warsztaty Wielkanocne

W dniu 7 marca 2016 r. klasy I TCR i II TR uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych w Muzeum Północno-Mazowieckim w Łomży.

Celem warsztatów było zapoznanie z tradycjami, zwyczajami i obyczajami związanymi ze Świętami Wielkanocnymi na Kurpiach. Uczniowie obejrzeli też tradycyjną metodę barwienia pisanek i kraszanek wielkanocnych. Mieli możliwość wykonania samodzielnie pisanki wielkanocnej. Zajęcia odbywały się w ramach przedmiotów zawodowych profilu reklamowego.

Opr. Andrzej Kubrak

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Katarzyna Zając-Malinowska
cz, 10 marca 2016 12:30
Data ostatniej edycji: cz, 10 marca 2016 13:06:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę