Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Udział klasy II TC w projekcie "Żyj finansowo"

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klasy IITC wzięli udział w projekcie „Żyj finansowo - czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej w Gdyni, a sponsorem SKOK Stefczyka i BIK SA.

W ramach projektu uczniowie poznawali zagadnienia związane z  finansami, własnymi oszczędnościami, możliwościami zdobycia kredytu, budżetem domowym, własną karierą zawodową, a także ubezpieczeniami.

Uczniowie mieli możliwość zastanowienia się nad własnymi celami życiowymi i sposobami ich realizacji oraz docenienia roli oszczędzania.

Opracowała: Sylwia Wądołowska

 

Katarzyna Zając-Malinowska
nie, 28 lutego 2016 11:31
Data ostatniej edycji: nie, 28 lutego 2016 11:38:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę