Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Strażacy w Ekonomiku

W dniu 17 lutego 2016 roku uczniowie klasy II TL mieli okazję spotkać się ze strażakami, między innymi ze st. kpt. Adamem Kalinowskim, Kierownikiem Sekcji Kontrolno-Rozpoznawczej Miejskiej Straży Pożarnej w Łomży.

Zajęcia odbyły się w ramach realizowanego w tej klasie projektu edukacyjnego pt. "BHP w zawodzie technik logistyk". Młodzież wysłuchała interesującej prelekcji dotyczącej powstawania pożaru, rodzajów pożaru, zabezpieczeń przeciwpożarowych stosowanych w pomieszczeniach magazynowych, oznakowania dróg przeciwpożarowych oraz podręcznego sprzętu gaśniczego.

Uczniowie brali aktywny udział w zajęciach, chętnie zadając gościom pytania nawiązujące do sytuacji, z którymi spotkali się w życiu. Niewątpliwą atrakcją okazał się też pokaz sprzętu, w jaki wyposażony jest strażak przystępujący do akcji gaśniczej. Tym razem w tę rolę wcielił się jeden z uczniów, który założył strażacki ekwipunek.

W wyniku spotkania, uczniowie wzbogacili się o intersującą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, którą będą mogli wykorzystać w trakcie realizacji efektów wynikających z kwalifikacji zawodowych, przyszłej praktyki i pracy w zawodzie technik logistyk.

Zdjęcia i opracowanie: Kinga Wieczorek, Joanna Dąbrowska i Piotr Góralczyk z kl. II TL

Magdalena Karwowska
pon, 22 lutego 2016 13:09
Data ostatniej edycji: pon, 22 lutego 2016 13:26:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę