środka, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5793

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Maturalne ferie

W dniach 26 i 27 stycznia 2016 r. odbył się Szkolny Maraton Maturalny. Grupa 30 uczniów z klas IV TC, IV TL i IV TT przez 5 godzin rozwiązywała zadnia maturalne z zakresu podstawowego i rozszerzonego. Następnego dnia uczniowie klas IV TT i III B LO analizowali treści maturalne z języka polskiego.

Była to próba sił przed majowym egzaminem maturalnym.

W bardzo przyjaznej atmosferze uczniowie indywidualnie i w grupach sprawdzali swoje umiejętności matematyczne oraz ćwiczyli różne metody rozwiązywania zadań maturalnych. Pomocą i radą służyła nauczycielka matematyki Elżbieta Szleszyńska.

Ferie z matematyką dla niektórych to sprawdzenie własnej wiedzy, dla innych bodziec do rozpoczęcia intensywnej nauki matematyki. Wszak do egzaminu maturalnego tylko trzy miesiące.

W środę uczniowie kontrolowali pod okiem Pani Izabeli Haponik dotychczasową wiedzę oraz poznawali formy i metody przygotowania się do matury z języka polskiego.

Wszystkim uczniom gratulujemyudziału w SzkolnymMaratonie Maturalnym podczas ferii i życzymy wysokich wyników na egzaminie maturalnym.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 01 lutego 2016 13:59
Data ostatniej edycji: pon, 01 lutego 2016 14:24:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0