Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 19 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Uwaga konkurs!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na projekt graficzny plakatu promującego naszą szkołę.

Konkurs ma charakter otwarty - mogą w nim wziąć udział uczniowie ZSEiO nr 6 w Łomży, jak również absolwenci szkoły. Prace można złożyć w bibliotece szkolnej lub w sekretariacie szkoły w terminie do 15 maja 2016r. Szczegóły dotyczące m.in. formatu prac i warunków uczestnictwa znajdują się w załączonym regulaminie.

Organizatorem konkursu z ramienia ZSEiO nr 6 jest Pan Andrzej Kubrak, a wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w bibliotece szkolnej.

 

Załączniki

Katarzyna Zając-Malinowska
śr, 27 stycznia 2016 10:58
Data ostatniej edycji: wt, 26 kwietnia 2016 18:17:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę