poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5787

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Żegnamy Rafała

Z ogromnym smutkiem i bólem żegnamy Rafała Michałowskiego, ucznia klasy I TCR.

Rodzinie i przyjaciołom Rafała, najszczersze wyrazy współczucia składają: Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Społeczność Uczniowska ZSEiO nr 6 w Łomży.

W taki oto sposób żegna Rafała klasa I TCR z wychowawcą, Panią Iwoną Listowską:

Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas….

Żegnamy dziś Rafała - naszego kolegę, który był uczniem Ekonomika. Dla mnie kolega z klasy, dla Was  członek rodziny, uczeń, sąsiad, sympatyczny, dobry, pełen energii młody chłopak.

Większość tu obecnych zna go od dawna, koledzy z klasy mieli zaledwie pół roku, by go poznać, zaprzyjaźnić się. Rafał potrafił sprawić, że żadnego dnia w szkole nie było nudno, wnosił do naszej klasy pozytywną energię. Posiadał cechy, z których mógł być naprawdę dumny, choć często sam ich nie dostrzegał. Na pierwszy rzut oka roztargniony, a kto go bliżej poznał, wie, że cenił porządek i zawsze dbał, by wszystko było na swoim miejscu. Zawsze życzliwy, pogodny, potrafiący powiedzieć, co myśli, porozmawiać z każdym. Często można było go spotkać w towarzystwie młodszych od niego. Miał szczególny dar nawiązywania  kontaktu z  młodszymi. Częściej myślał o innych niż o sobie, dla rodzeństwa był wspaniałym, opiekuńczym bratem.

Będziemy zawsze Cię pamiętać  i teraz, kiedy Twoja ziemska wędrówka znalazła swój kres, mówimy: żegnaj Przyjacielu. Zawsze pozostaniesz w naszych sercach, a my zapamiętamy Cię jako naszego uśmiechniętego, szalonego i pozytywnego "Rafiego".

W dniu jutrzejszym, 27 stycznia, ostatnie pożegnanie Rafała rozpocznie się o godzinie 12.00 w Domu Pogrzebowym 'Marczyk', po czym odbędzie się Msza Święta w Kościele pw. Świętego Krzyża w Łomży, a następnie pochowanie na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej.

 


 

Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas….

Żegnamy dziś Rafała-  naszego kolegę, który był uczniem Ekonomika. Dla mnie kolega z klasy, dla Was  członek rodziny, uczeń, sąsiad, sympatyczny, dobry, pełen energii młody chłopak.

Katarzyna Zając-Malinowska
wt, 26 stycznia 2016 20:32
Data ostatniej edycji: wt, 26 stycznia 2016 21:13:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0