Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Sukces sekcji badmintona Ekonomika

Sekcja badmintona została utworzona we wrześniu 2015 roku przez Anetę Zadrogę oraz Piotra Rogalskiego. Czasu na przygotowania do zawodów było niewiele – niecałe trzy miesiące. Jak to bywa przy pierwszym udziale, głównym celem wyjazdu miała być nauka.

W grudniu 2015 roku odbyły się w Białymstoku mistrzostwa województwa podlaskiego szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie. Reprezentacja naszej szkoły brała pierwszy raz udział w tych rozgrywkach. Okazało się jednak, że determinacja naszych dziewcząt i chłopców oraz przygotowanie na treningach pozwoliło im na podjęcie równej walki z rywalami z całego województwa. Oczywiście poza zasięgiem byli reprezentanci kraju i zawodnicy Hubala Białystok. Ostatecznie dziewczęta zajęły 8 miejsce na 16 ekip (ponad 70 zawodniczek). Chłopcom poszło jeszcze lepiej – zajęli 4 miejsce spośród 13 startujących szkół, a niewiele zabrakło do brązowego medalu. Uważam, biorąc pod uwagę, że był to nasz debiut, uzyskane wyniki można śmiało określić mianem sukcesu.

Kolejne zawody odbędą się w grudniu tego roku. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach.

Drużynę (widoczną  na zdjęciu) tworzą - górny rząd od lewej: trener dziewcząt Aneta Zadroga, Bronowicz Paweł, Taraszkowski Kamil, Zdunek Damian, trener chłopców Piotr Rogalski; dolny rząd od lewej: Chmielewska Agnieszka, Włodkowska Aleksandra oraz Zataj Paola.

Piotr Rogalski

Katarzyna Zając-Malinowska
pon, 25 stycznia 2016 18:37
Data ostatniej edycji: pon, 25 stycznia 2016 19:11:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę