środka, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5793

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


VIII Olimpiada Logistyczna

59 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zakwalifikowało się do finału ogólnopolskiego turnieju wiedzy logistycznej. Do finału dostała Marta Ramotowska z klasy IV TL Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży jako jedyna reprezentantka województwa podlaskiego. O miejsce w nim starało się niemal 7500 młodych logistyków.

 

Przed nimi najważniejszy finałowy sprawdzian wiedzy – 4 marca 2016 roku w Wyższej Szkole Logistyki.

VIII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna organizowana jest przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Jej celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną oraz promowanie utalentowanych uczniów wśród potencjalnych pracodawców. Stawką o którą walczą uczniowie są bezpłatne studia, ale także miejsca na praktykach i stażach w wiodących firmach logistycznych oraz nagrody rzeczowe. Samo zakwalifikowanie się do finału zwalnia zaś z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Stawka finału to bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki, miejsca na praktykach i stażach w wiodących firmach logistycznych oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów olimpiady. W drodze po nagrody pozostały do pokonania finałowe pytania problemowe, sprawdzające nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętność jej wykorzystania w konkretnych sytuacjach zawodowych.

Po finałowych zmaganiach olimpijczyków czeka jeszcze jedno ważne wydarzenie – uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród, która odbędzie się 15 kwietnia 2016 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. To wyjątkowe spotkanie uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przedstawicieli przedsiębiorstw wspierających olimpiadę pełne jest wzruszeń, radości i niezapomnianych emocji.

Gratulujemy Marcie tak wysokiego wyniku w tegorocznej olimpiadzie i życzymy dalszych sukcesów.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 19 grudnia 2015 20:41
Data ostatniej edycji: so, 26 grudnia 2015 21:04:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0