Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


PONAD 2200 LISTÓW

W czwartek 10 grudnia w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 odbył się Maraton Pisania listów. Inicjatywa Maratonu Pisania Listów została podjęta przez Amnesty International-organizację działającą na całym świecie. Mechaniak natomiast jest jej lokalnym organizatorem w Łomży. Napisani łącznie ponad 2200 listów.

Listy mają na celu uwolnienie, ułaskawienie, bądź wyrwanie z represji osób niesłusznie oskażonych przez organy rządzące i kierowane są do naczelnych instytucji państw, w których dana osoba została pokrzywdzona.

Organizatorzy dziękują Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu i Pani Ewie Sznajder za Patronat, Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa za wsparcie finansowe, Piekarni "Piątnica" i Piekarni "Kraska" za pyszne bułki, a Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy za świetne Jogurty, Mleko i Serki.

Listy były pisne w placówkach:

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości,

Zespół Szkoł Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6,

Zespół Szkół Weterynaryjnych,

III Liceum Ogólnokształcące,

Zespół Szkół Rolniczych w Marianowie,

Publiczne Gimnazjum w Piątnicy,

Publiczne Gimnazjum w Nowogrodzie,

Publiczne Gimnazjum nr 2 oraz Szkoła Podstawowa nr 10,

Wsparcie medialne to: Naszalomza.pl, Xlomza.pl, Narew.info, Tvitv.pl, Polskie Radio Białystok, Radio Eska Łomża, Radio Rmf maxxx.

Maraton wpisał się na stałe w kalendarz łomżyńskich wydarzeń.

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Szleszyńska
pt, 18 grudnia 2015 20:17
Data ostatniej edycji: so, 26 grudnia 2015 21:30:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę