Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


WEINACHTSMARKT

W dniach 17 I 18 grudnia klasa II TA zorganizowała w ramach projektu "Jarmark świąteczny" prezentację niemieckich tradycji bożonarodzeniowych wraz z kiermaszem wypieków i ręcznie wykonanych ozdób i stroików świątecznych. Opiekunami projektu byli nauczyciele języka niemieckiego.

Uczniowie zaprezentowali stroiki adwentowe oraz ozdoby choinkowe. Wszyscy mogli spróbować ciasta drożdżowego z bakaliami wegług przepisu Pani Claudii Jankowskiej, mieszkającej w naszym mieście, strucli bożonarodzeniowej, wspaniałych pierników  oraz świątecznej herbaty. Wszędzie unosił się zapach cynamonu i gożdzików, a światełka i piękne dekracje przypominały o zbliżających się świętach.

Właśnie z okazji tych świąt - Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi oraz całej Społeczności "Ekonomika"  wiele radości i spełnienia najsktrytszych marzeń, a w nadchodzącym Nowym Roku samych sukcesów zawodowych i prywatnych.

Uczniowie klasy II TA wraz z opiekunami projektu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 20 grudnia 2015 00:08
Data ostatniej edycji: cz, 24 grudnia 2015 15:05:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę