Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Młody obywatel w urzędzie

21 listopada uczniowie klasy IITA w ramach edukacji obywatelskiej mieli możliwość zwiedzenia Urzędu Miasta. Pani Sekretarz Tamara Małachowska zaprosiła młodzież do Sali Konferencyjnej, gdzie odbywają się sesje Rady Miasta.

 

Tam   zapoznano młodzież ze strukturą organizacyjną – wydziałami i ich zadaniami.

Następnie pod opieką pracowników mogliśmy obejrzeć  pomieszczenia  sekretariatu Urzędu Miasta, Rady Miasta, Salę Ślubów, a także spotkać się z Panem Wiceprezydentem Andrzejem Garlickim. Uczniowie wykazali duże zainteresowanie.  Mogli poczuć się jak radni w Sali Konferencyjnej lub siąść w fotelu Przewodniczącego Rady Miasta.

Wycieczka była praktycznym dopełnieniem wiedzy poznanej na lekcji wiedzy o społeczeństwie.

Dziękujemy Pani Sekretarz za bardzo ważną dla uczniów lekcję wzbogacającą ich wiedzę o tym, jakie sprawy załatwiamy w urzędzie.

opr. K. Domalewski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 30 listopada 2015 22:12
Data ostatniej edycji: nie, 06 grudnia 2015 22:17:46

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę