Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Papierosowa manufaktura w centrum Łomży

Główne zdjęcie
fot. Izba Celna Białystok

Ćwierć tony suszu tytoniowego, 35 kg krajanki tytoniowej, ponad 1600 szt. papierosów oraz maszynę do cięcia tytoniu przechwycili celnicy podczas kontroli prywatnej posesji w Łomży. Kobiecie która zajmowała się nielegalnym przetwarzaniem tytoniu i produkcją papierosów grozi wysoka grzywna, przepadek towaru, a nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. Izba Celna Białystok
fot. Izba Celna Białystok
fot. Izba Celna Białystok
fot. Izba Celna Białystok

Funkcjonariusze Służby Celnej ustalili, że na jednej z prywatnych posesji w Łomży nielegalnie przetwarzany jest tytoń do palenia. Kiedy celnicy wkroczyli na wytypowany teren okazało się, że ich ustalenia były trafne. Podczas przeszukania domu jednorodzinnego i pomieszczeń gospodarczych mundurowi znaleźli susz tytoniowy i krajankę tytoniową o łącznej wadze ponad 250 kg, urządzenie do cięcia liści tytoniu oraz 1620 szt. papierosów pochodzących z nielegalnej produkcji.
Wstępne ustalenia wskazują, że suma strat, na jakie mógł zostać narażony Skarb Państwa w wyniku tego procederu to co najmniej 146 tys. zł. Teraz 52-letnia właścicielka posesji, która zajmowała się nielegalnym przetwarzaniem tytoniu za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Sprawa jest rozwojowa

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę