Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Szlachetna Paczka 2015

Wzorem ubiegłego roku, rozpoczynamy w szkolę akcję charytatywną pod nazwą „Szlachetna Paczka 2015”, którą zainicjował ksiądz Jacek Stryczek - prezes krakowskiego stowarzyszenia WIOSNA.

 

Rodziny, którym chcemy pomóc, borykają się z ciężkimi chorobami, niepełnosprawnością i ubóstwem. W obu przypadkach, samotni rodzice wychowują nastoletnie dzieci.

Wszystkich, którzy chcą przyczynić się do sprawienia odrobiny radości tym doświadczonym przez los ludziom, serdecznie zapraszamy do współtworzenia Paczki – rodzinnie, z przyjaciółmi, jako klasa itp. Najważniejsze potrzeby „naszych Rodzin” znajdziecie w załączniku poniżej.

Szczegółowych informacji udzielają szkolne koordynatorki projektu – p. Katarzyna Zając-Malinowska i p. Magdalena Karwowska.

 

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę