Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2014/15 SZKÓŁ ŁOMŻYŃSKICH

W dniu 16 listopada 2015 r. w hali sportowej SP Nr 9 w Łomży odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2014/2015. Nasza szkoła uplasowała się na II miejscu w kategorii dziewcząt i III miejscu w kategorii chłopców.

 

Puchary, w towarzystwie Dyrektora szkoły, Pawła Drożynera odebrali uczniowie naszej szkoły Aminat Aydeva i Michał Kapelewski.

 

Marcie Ramotowskiej i Justynie Zielińskiej wręczono natomiast stypendia Prezydenta Miasta Łomża za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2014/2015.

Gratulujemy serdecznie wszystkim wyróżnionym!

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 18 listopada 2015 21:21
Data ostatniej edycji: cz, 19 listopada 2015 14:11:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę