Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Uwaga konkurs!

W dniach 01.09.2015 – 20.06.2016 r. w naszej szkole trwa konkurs „SuperKrwiodawca Ekonomika” organizowany przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, TO w Łomży. Zainteresowanych uczniów zachęcamy do przeczytania jego regulaminu.


Regulamin konkursu „SUPERKRWIODAWCA EKONOMIKA”

 

  1. Konkurs jest organizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży (przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, TO w Łomży).
  2. Konkurs odbywa się w dniach 01.09.2015 – 20.06.2016 r.
  3. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich uczniów Ekonomika, którzy w w/w czasie oddadzą honorowo pełną krew, lub odpowiadającą jej ilość osocza, co najmniej dwa razy.
  4. Nagrody zostaną rozlosowane i wręczone w kwietniu 2016 r. (dotyczy uczniów klas maturalnych) oraz czerwcu 2016 r. (pozostali uczniowie).
  5. W celu wzięcia udziału w konkursie należy oddać honorowo krew podczas akcji dawstwa w szkole lub TO RCKiK w Łomży oraz wypełnić kupon konkursowy i przedstawić organizatorom wpisy w Legitymacji Dawcy.
  6. Wynik losowania jest jawny. Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone na stronie: www.ekonomik.4lomza.pl

Sczegółowych informacji udziela p. Magdalena Karwowska.

 

 

Opr. Magdalena Karwowska

Załączniki

Elżbieta Szleszyńska
cz, 29 października 2015 17:43
Data ostatniej edycji: cz, 29 października 2015 18:18:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę