Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Akademia Integracji

6 października 2015 r. mieliśmy przyjemność gościć w szkole sportowców z Klubu Sportowego Niepełnoprawnych z Warszawy (Stowarzyszenie Akademia Integracji), którzy opowiadali młodzieży o swoim życiu i pasji, jaką jest szermierka.

Pogadanka przeplatana była filmami pokazującymi możliwości niepełnosprawnych zawodników z różnych dyscyplin sportowych. Goście uświadomili uczniom, podając własny przykład, że niepełnosprawność to nie koniec świata - życie toczy się dalej, choć trochę inaczej.

Młodzież bardzo pozytywnie odebrała to spotkanie. Myślę, że pozostawi ono trwały ślad w ich pamięci. Uświadomi im, że w dzisiejszym, trochę „zwariowanym” świecie, w ułamku sekundy możemy diametralnie zmienić swoje życie oraz i to, że obok nas są tacy sami ludzie, choć mniej sprawni. Niepełnosprawność to bardziej stan ducha niż fizyczność – jak dowiedli nasi goście.

Opr. Krzysztof Domalewski

 

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/akademia.integracji/photos_stream?ref=page_internal

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 29 października 2015 15:10
Data ostatniej edycji: cz, 29 października 2015 15:43:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę