Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Dzień Edukacji Narodowej

14 października, w rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej, w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W części oficjalnej uroczystości usłyszeliśmy wiele ciepłych, serdecznych słów kierowanych przez Pana Dyrektora Pawła Drożynera do nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

Życzenia z okazji tego święta przesłał Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski:

„Wyrażam wdzięczność, szacunek i uznanie wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom za poświęcenie i zaangażowanie w pracy z dziećmi i z młodzieżą oraz wskazywanie właściwej drogi w ich przyszłym dorosłym życiu.

Życzę pięknych i szlachetnych pomysłów, cierpliwości i wrażliwości, aby służba młodym ludziom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców i stanowiła źródło zadowolenia Wdzięczność i uznanie kieruję również do Pracowników Administracji i obsługi, którzy wspomagają wysiłek nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia przyjaznych i harmonijnych warunków nauki oraz pracy.”

O pracownikach naszej szkoły pamiętają również nasi absolwenci.

Życzę Państwu niegasnącego zapału oraz uznania i szacunku ze strony wychowanków. Dziękuję za codzienny trud, poświęcenie i zaangażowanie. Życzę, aby codzienna praca stanowiła dla Państwa źródło satysfakcji poczucia dobrze spełnionej misji, a przywiązanie i wdzięczność uczniów wynagradzała państwu trudy niełatwej pracy”

Klaudia Romanowska

Spośród nauczycieli pracujących w ZSEiO nr 6 w Łomży dwadzieścioro pięcioro zostało wyróżnionych medalami i nagrodami. Złote Medale za Długoletnią Służbę odebrali:mgr Jan Kotowski, mgr Barbara Borawska, mgr Elżbieta Ogonowska, mgr Grażyna Mirkowska Srebrny Medal za Długoletnią Służbę odebrał mgr Janusz Dobrzycki Brązowe Medale za Długoletnią Służbę otrzymali: mgr Piotr Rogalski, mgr Barbara Jałbrzykowska, mgr Beata Dzięgielewska, mgr Michał Polkowski Srebrną Odznakę za Zasługi dla Sportu odebrał mgr Kazimierz Ostaszewski Brązowe Odznaki za Zasługi dla Sportu odebrali: mgr Barbara Jałbrzykowska, mgr Aneta Zadroga, mgr Piotr Rogalski, mgr Andrzej Drozdowski, mgr Robert Bielicki Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: mgr Barbara Borawska, mgr Barbara Jałbrzykowska, mgr Beata Raczkowska, mgr Magdalena Salomońska, mgr Małgorzata Skrodzka, mgr Maria Sieczka, mgr Sylwia Wądołowska, mgr Krzysztof Domalewski, mgr Andrzej Drozdowski, mgr Michał Polkowski.

Nagrodę Prezydenta Miasta Łomża otrzymał Dyrektor szkoły mgr Paweł Drożyner.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

Naszą społeczność szkolną w radosny nastrój wprowadziła część artystyczna. Obejrzeliśmy scenki z życia szkolnego przygotowane przez uczniów klasy pierwszej technikum TCR pod kierunkiem wychowawczyni Iwony Listowskiej. W całość pięknie wkomponowały się piosenki w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego, którego opiekunem jest Pan Krzysztof Domalewski.

Opracowała Iwona Listowska

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 16 października 2015 12:47
Data ostatniej edycji: pt, 16 października 2015 13:14:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę