Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Żegnamy mgr Krystynę Wróbel

Z wielkim bólem informujemy, że 12 października 2015 r. odeszła do Pana , śp. mgr Krystyna Wróbel, nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. W Zmarłej straciliśmy znakomitego Pedagoga, Przyjaciela młodzieży i niezawodną Koleżankę. Rodzinie oraz Bliskim naszej kochanej Krysi wyrazy głębokiego współczucia składają: Dyrektor, Grono Nauczycielskie, Pracownicy i Uczniowie ZSE i O nr 6 w Łomży.

Krystyna Wróbel ur. 13 grudnia 1953 r., ukończyła Uniwersytet Warszawski, Filia w Białymstoku, Wydział Matematyczno Przyrodniczym w 1977 roku, uzyskując tytuł magistra matematyki. Od 1 września 1977 r. rozpoczęła pracę w naszej szkole. Była to jej pierwsza i ostatnia praca przed odejściem na emeryturę, z powodu ciężkiej, nieuleczalnej choroby.

Wspominamy Krysię w społeczności szkolnej jako osobę energiczną, pogodną, pełną pomysłów i zawsze z nieodłącznym uśmiechem na twarzy. Pamiętamy, że zawsze była osobą życzliwą, spokojną, otwartą na drugiego człowieka, a przede wszystkim szczęśliwą.

Pozostaje nam wszystkim, całej społeczności szkolnej, w pamięci Jej pracowitość i oddanie trudnym zadaniom edukacyjnym.

Wspominamy Jej matematyczne zacięcie, talent pedagogiczny, zaangażowanie i determinację w realizacji szkolnych przedsięwzięć Wielu jej wychowanków – dziś już dojrzałych absolwentów – będzie zawsze pamiętać śp. Panią Profesor Krystynę Wróbel jako przyjaciela, przewodnika i opiekuna.

Dziś, w obliczu przedwczesnej śmierci koleżanki, Pani Profesor, naszej po prostu Krysi, pamiętamy jej pogodę ducha, życzliwy uśmiech, pomocną dłoń. Dziękujemy Jej za piękną duszę, za dobre słowa, które zawsze nas wspierały, koiły bóle i rozterki – nawet wówczas, gdy sama była już cierpiąca.

Dziękujemy Krystynie za to, że była dla nas przykładem – niedoścignionym wzorem umiejętności godzenia się z przeciwnościami losu. I Ona zawsze wygrywała – do czasu, gdy nieuleczalna choroba nie pokonała jej ogromnej woli życia. Życia dla innych, a przede wszystkim życia spełnionego. I właśnie to spełnione życie śp. Krystyny Wróbel daje nam nadzieję oraz wiarę. Nadzieję na lepsze życie oraz wiarę w sens ludzkiej wędrówki.

Nie mamy żadnej wątpliwości, że Dobry Bóg powołał Ją do Nieba i umieścił pośród najlepszych swych Aniołów Stróżów.

Niech Spoczywa w pokoju wiecznym.

 

 

Wystawienie ciała Śp. Krystyny Wróbel dnia 14 pażdziernika od godz. 15.00 w Domu Pogrzebowym "Marczyk" w Łomzy, zaś Nabożeństwo Żałobne rozpocznie się dnia 15 pażdziernika 2015 r. (czwartek) o godz. 12.00.

 

Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 14 października 2015 08:33
Data ostatniej edycji: śr, 14 października 2015 12:33:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę