Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 31 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Dzień Polski Podziemnej

W dniu 24 września odbył się apel "Dzień Polski Podziemnej", przygotowany przez uczniów szkoły pod opieką Pani Małgorzaty Jarmosz i Pana Krzysztofa Domalewskiego. Polska państwem podziemia to fenomen w skali europejskiej.

W czasie II wojny światowej podczas okupacji kraju Polacy mieli własny rząd, wojsko, konspiracyjne szkoły i podziemna prasę. Nigdy nie przestali walczyć z wrogiem, a swoje akcje często opatrywali znakiem Polski Walczącej. Z tej właśnie okazji odbył sie w Ekonomiku apel - aby uczcić pamięć tych, którzy służyli Ojczyźnie i za nią ginęli.

opr. Małgorzata Jarmosz

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 09 października 2015 12:52
Data ostatniej edycji: nie, 11 października 2015 12:06:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę