Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Współzawodnictwo sportowe szkół

W dniu 19 września w Białymstoku odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół województwa podlaskiego. W uroczystości tej wzięło udział po 8 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki sportowe.

Nasza szkoła w kategorii szkół ponadgimnazjalnych uklasyfikowała się na 8 miejscu. W prowadzonej oddzielnie klasyfikacji dziewcząt i chłopców zajęliśmy kolejno miejsca: dziewczęta - 6, chłopcy - 14.

Na bieżni rozegrane zostały biegi sztafetowe o Puchar Urzędu Marszałkowskiego. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 6 miejsce.


Gratulujemy naszym uczniom i ich trenerom doskonałych wyników sportowych.

opr. Andrzej Drozdowski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 02 października 2015 07:38
Data ostatniej edycji: pt, 02 października 2015 07:50:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę