Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ślubowanie klas pierwszych

18 września 2015 r. odbyła się uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych Technikum nr 6 i VI Liceum Ogólnokształcącego w poczet uczniów ZSEiO nr 6 w Łomży. Po krótkim powitaniu, "pierwszacy" przystąpili do ślubowania w obecności swoich rodziców i nauczycieli.

 

„My, uczniowie klas pierwszych ZSEiO nr 6 w Łomży – ślubujemy! …strzec godności ucznia, umacniać dobre imię szkoły, okazywać szacunek innym, przestrzegać ścisłe przepisów szkolnych, osiągać jak najlepsze wyniki w nauce…” To fragment tekstu ślubowania złożonego na sztandar w piątek przez 169 uczniów klas pierwszych.  Pan Dyrektor stwierdził, że słowa ślubowania powinny być rzeczywistym odzwierciedleniem postawy uczniowskiej. Na potwierdzenie przytoczył zebranym pierwszoklasistom i ich rodzicom osiągnięcia uczniów naszej szkoły w minionym roku szkolnym.  Uroczystość ślubowania zakończyły występy wokalne i instrumentalne uczniów klas pierwszych.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 24 września 2015 18:50
Data ostatniej edycji: pt, 25 września 2015 19:37:48

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę