środka, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5795

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ślubowanie klas pierwszych

18 września 2015 r. odbyła się uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych Technikum nr 6 i VI Liceum Ogólnokształcącego w poczet uczniów ZSEiO nr 6 w Łomży. Po krótkim powitaniu, "pierwszacy" przystąpili do ślubowania w obecności swoich rodziców i nauczycieli.

 

„My, uczniowie klas pierwszych ZSEiO nr 6 w Łomży – ślubujemy! …strzec godności ucznia, umacniać dobre imię szkoły, okazywać szacunek innym, przestrzegać ścisłe przepisów szkolnych, osiągać jak najlepsze wyniki w nauce…” To fragment tekstu ślubowania złożonego na sztandar w piątek przez 169 uczniów klas pierwszych.  Pan Dyrektor stwierdził, że słowa ślubowania powinny być rzeczywistym odzwierciedleniem postawy uczniowskiej. Na potwierdzenie przytoczył zebranym pierwszoklasistom i ich rodzicom osiągnięcia uczniów naszej szkoły w minionym roku szkolnym.  Uroczystość ślubowania zakończyły występy wokalne i instrumentalne uczniów klas pierwszych.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 24 września 2015 18:50
Data ostatniej edycji: pt, 25 września 2015 19:37:48

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0