Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Trzeci Tumult zakończony

Teatr Bronisze z Ożarowa Mazowieckiego za spektakl „Nieobecny” zdobył - „I nagrodę – Złotą Kulisę” na III Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Młodzieżowych "TUMULT 2005". Festiwal, w którym wzięło udział 16 młodzieżowych teatrów i grup teatralnych z całego kraju odbył się w Łomży. O podziale nagród decydowało jury w składzie: Marcin Sosnowski, Piotr Damulewicz, Piotr Tomaszuk.

II Nagrodę – Srebrną Kulisę jury postanowiło przyznać: Teatrowi Tańca AKRO z Torunia za spektakl „Motorek” i Zuzannie Fijewskiej z Warszawy za spektakl „Głuchniemoc”

Dwa równorzędne wyróżnienia otrzymali: Teatr „PARABUCH” z Warszawy za spektakl „Wizyta” i Teatr „Maska” ze Skawiny za spektakl „Niektóre Gatunki Dziewic”.

Nagrodę Specjalną Firmy LTT - otrzymał Teatr PROGRESS z Rabki.
 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę