Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


,,Trzeba istnieć dla drugiego człowieka, aby móc istnieć dla samego siebie" (L.Lavelle)

Akcja charytatywna w naszej szkole

Uczniowie klasy I TL w dniach 15 - 17.06.2015 r prowadzili szkolną kawiarenkę z której całkowity dochód został przeznaczony na pomoc dla chorej siostry jednego z uczniów klasy pierwszej. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Spełnionych Marzeń.

 

Głównym celem "Fundacji Spełnionych Marzeń" jest prowadzenie wielokierunkowych działań mających za zadanie łagodzenie psychicznych i psychologicznych skutków leczenia onkologicznego u dzieci i ich rodzin. Fundamentalną zasadą jej działania jest otoczenie opieką chorych dzieci i ich rodzin od momentu zdiagnozowania choroby poprzez cały proces leczenia, dając im siłę do walki i wiarę  w pokonanie choroby.

 

Tym wszystkim, którzy wspomogli akcje kupując ciastko czy kubek kawy lub dorzucili symboliczną złotówkę - DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!

Opracowała: Katarzyna Szymańska

 

Elżbieta Szleszyńska
pon, 29 czerwca 2015 17:22
Data ostatniej edycji: nie, 30 sierpnia 2015 19:30:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę