czwartek, 14 grudnia 2017 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5795

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SUPER LOGISTYK EKONOMIKA 2015

W dniu 11 czerwca 2015 r. szesnastu uczniów klasy II TL i dziewięciu uczniów klasy III TL przystąpiło do trzeciej edycji szkolnego konkursu SUPER LOGISTYK EKONOMIKA.

 

Logistyka to bardzo rozległa tematyka w której wciąż przybywa nowych określeń oraz literatury na jej temat.  To proces zarządzania całymi łańcuchami dostaw, rozumianymi jako działalność związana z przepływem produktów i usług.

Zadaniem konkursu jest więc  popularyzacja zagadnień z zakresu zaopatrzenia, magazynowania, produkcji, dystrybucji oraz szeroko rozumianego  transportu.

Dla osób startujących w konkurskie to jednoczesnie dobra okazja powtórzenia materiału przed egzaminami z kwalifikacji A.30 - organizacja  i monitorowanie przepływu  zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji  i magazynowania oraz  kwalifikacji A.31 -  zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.

Laureaci komkursu w roku szkolnym 2014/2015

I miejsce - Marta Ramotowska  III TL,

II miejce - Bartłomiej Piechowicz III TL, Kamil Górski III TL

III miejsce - Paweł Tyszka II TL

Opracowanie:Katarzyna Szymańska

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 30 czerwca 2015 19:18
Data ostatniej edycji: nie, 30 sierpnia 2015 19:22:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0