Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SUPER LOGISTYK EKONOMIKA 2015

W dniu 11 czerwca 2015 r. szesnastu uczniów klasy II TL i dziewięciu uczniów klasy III TL przystąpiło do trzeciej edycji szkolnego konkursu SUPER LOGISTYK EKONOMIKA.

 

Logistyka to bardzo rozległa tematyka w której wciąż przybywa nowych określeń oraz literatury na jej temat.  To proces zarządzania całymi łańcuchami dostaw, rozumianymi jako działalność związana z przepływem produktów i usług.

Zadaniem konkursu jest więc  popularyzacja zagadnień z zakresu zaopatrzenia, magazynowania, produkcji, dystrybucji oraz szeroko rozumianego  transportu.

Dla osób startujących w konkurskie to jednoczesnie dobra okazja powtórzenia materiału przed egzaminami z kwalifikacji A.30 - organizacja  i monitorowanie przepływu  zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji  i magazynowania oraz  kwalifikacji A.31 -  zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych.

Laureaci komkursu w roku szkolnym 2014/2015

I miejsce - Marta Ramotowska  III TL,

II miejce - Bartłomiej Piechowicz III TL, Kamil Górski III TL

III miejsce - Paweł Tyszka II TL

Opracowanie:Katarzyna Szymańska

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 30 czerwca 2015 19:18
Data ostatniej edycji: nie, 30 sierpnia 2015 19:22:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę