Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

TUMULT po raz trzeci...

Od piątku do niedzieli (22 – 24 kwietnia) do Łomży zjadą młodzieżowe zespoły teatralne z całego kraju. W trzeciej edycji festiwalu swój udział potwierdziło 16 zespołów. Będą teatry dramatyczne, ale i teatry ruchu, teatry tańca. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą: Teatr from Poland i Grupa Muflasz, a jako gość specjalny, na zakończenie pierwszego dnia festiwalu, wystąpi Edyta Jungowska w tragikalu „Gotujący się pies”.

Jaki zapewniają organizatorzy imprezy każdy będzie miał szansę znalezienia interesującej propozycji dla siebie. W konkursie wezmą udział zespoły reprezentujące szkoły, domy kultury, jak i grupy niezależne m.in. z Warszawy, Katowic, Poznania i Szczecina. Nie zabraknie też, reprezentującego organizatorów, Teatru Produkcyjnego z MDK- DŚT.

Tak duża impreza może odbyć się tylko dzięki życzliwości, hojności wielu firm i ludzi dobrej woli, a patronat nad imprezą objął Prezydenta Łomży - Jerzy Brzeziński.

Szczegółowy program imprezy

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę